Gayrimenkul Değerleme

ACE, Bağımsız ve tarafsız olarak her türlü gayrimenkul (arazi,arsa,konut,fabrika,endüstriyel tesisler,otel v.b), gayrimenkullere bağlı hak ve faydalar ile gayrimenkul projelerinin belli bir tarihteki muhtemel değerinin Sermaye Piyasası Kanunu düzenlemeleri ve Uluslararası Değerleme Standartlarına (UDES) göre takdiri faaliyetlerini yapar.

-Değerleme faaliyetleri, mülklerin en verimli ve en iyi kullanımlarına göre piyasa değeri takdirinden başka talep halinde, özel değer, pazar dışı değer v.b analizleri de içerebilir.

-Faal gayrimenkul ve bağlı haklarla ilgili; Makina-Teçhizat,demirbaş ve benzeri varlıkların olması halinde değer tespit ve raporlama çalışmaları da şirketimiz faaliyetleri arasındadır.
 

-Kentsel Dönüşüm Uygulamalarına (Riskli Yapı/Riskli Alan vb.) konu mülklerde istenilmesi halinde değerleme çalışmaları yanında çözümlere yönelik danışmanlık hizmetleri de verilmektedir.
 

Gayrimenkul Değerleme

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Gayrimenkul Değerleme
Yatırım Analizi ve Fizibilite

ACE,Yatırım analizi hizmeti, yatırım kararı alınmadan önce, fizibilite çalışmaları ile düşünülen yatırım süresi boyunca doğabilecek riskleri..

Detaylı İncele
Gayrimenkul Değerleme
Danışmanlık

Gayrimenkul mülkiyeti ve mülkiyet ilişkilerinden kaynaklı sorunların çözümünde danışmanlık hizmetleri, Müşterilerinin gayrimenkule yönelik ..

Detaylı İncele
Gayrimenkul Değerleme
Kentsel Dönüşüm

Kentlerdeki yapılaşmanın plan kararları ile uyumlu hale getirilmesi,bozuk yapılaşma ve riskli yapıların yenilenerek dönüştürülmesi, üzerinde..

Detaylı İncele